Nena Fan Page for Polish Fans
Blog > Komentarze do wpisu
Nena - Nichts Versäumt

Niemiecka Pop-Ikona Nena świętuje 40-lecie kariery. W planach jest wielkie, jubileuszowe tournee, które odbędzie się wiosną i latem przyszłego roku w Niemczech, Szwajcarii i Austrii, a już 7 października w telewizji ZDF nadana zostanie wielka jubileuszowa gala „NENA - NICHTS VERSÄUMT” z udziałem niemieckich i zagranicznych gwiazd estrady.

1

W programie, prowadzonym przez legendarnego prezentera Thomasa Gottschalka, wystąpią tacy artyści jak Gianna Nannini, Dieter Meier (Yello), Wolfgang Niedecken (BAP), The BossHoss, Dave Stewart (Eurythmics), Wanda, Samy Deluxe, Sasha, Alina Süggeler (Frida Gold), Daniel Wirtz oraz frontmeni zespołów Karat, City i Puhdys. W hołdzie dla Neny wykonają oni jej największe hity w swoich własnych interpretacjach, często w duecie z samą jubilatką. Podczas show nie zabraknie również spotkań z rodziną i przyjaciółmi piosenkarki oraz wspomnień z jej długoletniej, pasjonującej kariery.

nnv

Niewątpliwie największą atrakcją wieczoru będzie wspólny występ Neny i Dave’a Stewarta, znanego z legendarnego duetu „Eurythmics”. Artysta specjalnie dla niemieckiej ikony popu stworzył premierowy utwór „Be my Rebel”, do którego pod koniec września br. nakręcony został w Hamburgu video-clip. „Be my Rebel” to elektryzujący, glam-rockowy kawałek, który z pewnością poruszy serca wielu fanów.

Czekamy niecierpliwie na ten wielki wieczór oraz na wszystkie niespodzianki, jakie niesie ze sobą jubileusz 40-lecia niemieckiej gwiazdy! Nena to nie kwestia gustu – Nena to kawał historii pop-kultury!

nl

 

Quelle: www.nena.de

wtorek, 03 października 2017, nenaland

Polecane wpisy